Terapie

Individuální fytoterapie

Jednorázové nachlazení nebo opakující se vleklé virózy, problémy se zažíváním, únava, stres, problém otěhotnět a další obtíže, které nás běžně trápí… Recepty našich babiček doplněné o současné vědecké poznatky na ně dokáží zapůsobit opravdu účinně. Bylinné směsi připravíme každému na míru.

Nutriční terapie

Výsledky nových studií a výzkumů posouvají  naše možnosti v oblasti nutriční terapie pořád dál. Kožní problémy, ekzémy, nedostatečnost trávení či věčná únava jsou jen střípky z velké množiny obtíží, které se dají napravit stravou, případně doplněnou vhodnými potravinovými doplňky.

Potravinové intolerance

Vleklé potíže se zažíváním, únava, kožní reakce, oslabená imunita, zažívací problémy – i to mohou být důsledky potravinové intolerance. Jednoduchým testem, který prověří 59 potravin obvykle se vyskytujících v naší stravě anebo pouze eliminačními postupy dokážeme odhalit, co Vašemu tělu nesvědčí a účinně pomoci.

Léčebná výživa při zdravotních obtížích a onemocněních

Nejen pilulky předepsané lékařem, ale i správně nastavený stravovací plán může podpořit či zrychlit průběh léčby nejrůznějších onemocnění. Zařazení vhodných potravin do jídelníčku a eliminiace těch méně vhodných dokáže vašemu tělu významně pomoci namířit svou energii na boj s nemocí a neplýtvat ji jinde. 

Bachova květová terapie

Necítíte se ve své kůži? Naštve Vás i úsměv kolegy? Trápí Vás nepřiměřený pocit zodpovědnosti? Strachujete se až příliš o své blízké? Rozvod? Nová práce?  Hubnutí? Nevíte, jak se poprat s novou situací? Paralizuje Vás či Vaše děti strach z písemky a zkoušení ve škole? Pak zkuste zapojit do uzdravování květové esence Dr. Edwarda Bacha.

Víceúrovňové detoxikace

Detoxikace organismu se stala i u nás velice populární. Jde jen o módní výstřelek nebo pro naše tělo detoxikace opravdu přínosy má? Vezmeme to všechno pěkně popořadě a v těle uklidíme jako v pokojíčku – to je cílem našeho víceúrovňového detoxikačního plánu. Pro zvýšení účinku očistného plánu je možné povolat i sílu bylinek.

Redukce hmotnosti a koučink

Poněkolikáté a znovu stejně – velký závazek na začátku, ručička na váze po pár týdnech ukáže o několik kilogramů méně, plíživý návrat ke starým zvykům a můžete začít znovu. Pomůžeme vám naučit se pracovat se svým tělem jinak, nový způsob stravování si oblíbit a nadobro jej společně s vhodným pohybem začlenit do svého života.