Zkušenosti klientů

Hypofunkce štítné žlázy a otěhotnění (Nikola, 28 let)

Dobrý den Jano. Ozývám se po delší době s velkým poděkováním. Štítná žláza se skutečně dala krásně do kupy a 13.4. se nám narodila krásná a zdravá Alžbětka, navzdory prognózám lékařů, podle kterých jsme na další miminko mohli radši zapomenout. Z velké části je to jistě Vaše práce 😊 Pokud se v rodině vyskytne zdravotní problém, určitě se rádi vrátíme.
Přeji krásný den

 

Autoimunitní zánět štítné žlázy (Míša, 33 let)

S žádostí o pomoc jsem se na paní Podpěrovou obrátila v červnu roku 2016. Mým hlavním problémem byl autoimunitní zánět štítné žlázy a mým ošetřujícím endokrinologem její plánované úplné odstranění… Po úvodní konzultaci v ordinaci paní Podpěrové mi byly sděleny a přehledně vysvětleny možnosti řešení. Tímto započal náš společný boj o záchranu mojí štítné žlázy :-). A boj je to, zdá se, zatím velmi úspěšný. Úpravou stravy a zařazením potravinových doplňků a bylinek se daří funkci mojí štítné žlázy stabilizovat. Krevní testy mám po pár měsících spolupráce s paní terapeutkou téměř v normálu, medikace určená endokrinologem mi je postupně snižována. Vítaným bonusem spolupráce s paní Podpěrovou je úbytek na váze, lepší psychické rozpoložení, a tak nějak lepší fungování celého těla.
Pokud mohu zhodnotit přístup paní Podpěrové, je velmi vnímavá, umí naslouchat, vše vysvětlí do potřebného detailu, je naprostý profesionál ve svém oboru. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

 

Gynekologické problémy (Michaela, 30 let)

Než jsem mluvila s Janou Podpěrovou, nikdy mi nepřišlo, že by hormonální antikoncepce byla takový problém. Hlavně, co jiného, že? Paní Podpěrová mi vysvětlila, co všechno hormonální antikoncepce může nepříznivě ovlivnit, ale taky mi poradila jiné antikoncepční řešení! Doma jsme seděla na internetu a všechno to četla a ověřovala. Čím víc jsem toho přečetla, tím jsem si byla jistější. Dneska si říkám, jak jsem mohla být tak hloupá…   Končím s hormonální antikoncepcí!! A tak jsem ji vysadila po 14 letech. To, co následovalo, mě zcela šokovalo. Zažívala jsme stavy, které ženy popisují při přechodu. Návaly zimy, tepla, pocení, slabosti až na omdlení. Byla jsem v šoku, jak moje tělo reaguje. Opět mě zachránila Jana se svými bylinkami. Do 3 dnů mi bylo lépe a za týden jsem si připadala zase jako normální člověk. Nikdy bych tomu nevěřila, že mi to tak rychle a tak moc pomůže. Gynekoložka mi nabízela hormony a zase hormony a díky bylinkám a Janě, vím, že to jde i jinak a lépe.

 

Otoky dolních končetin (Eva, 42 let)

Paní Podpěrovou jsem navštívila z důvodu dlouhodobých problémů otoků dolních končetin. Po detailním vstupním vyšetření měla paní terapeutka podezření na případné potravinové intolerance. A to se opravdu potvrdilo, provedením rychlého a snadného testu „food detective“. Následně byl upraven jídelníček a sestaven plán na hloubkovou detoxikaci organismu. Kombinace úpravy stravy a namíchaných bylinek přímo na míru udělalo své. Zlepšení jsem pocítila po týdnu a největší změna nastala po 3 týdnech, kdy otoky úplně zmizely. Dále pokračuji v detoxikaci. Paní Podpěrovou jako terapeutku vřele doporučuji.

 

Reflux (Petr, 46 let)

Moc Vám děkuji, po 20 letech jsem bez léků na překyselení žaludku a reflux. Po změnách v jídelníčku a dodržování Vašich rad jsem úplně bez obtíží. Původní stav se zopakuje akorát když si užiju zakázané potraviny, tak si radši dávám pozor.

 

Endometrióza (Naďa, 27 let)

Janu Podpěrovou jsem navštívila na doporučení mé kamarádky. Trpěla jsem obrovskými bolestmi při menstruaci, měla hodně silné krvácení i mimo cyklus a otěhotnění bylo nepředstavitelné. Po 3 měsících s bylinkami a potravinovými doplňky jsem se dostala do pohody, o menstruaci pomalu nevím a před týdnem jsem zjistila, že jsem konečně i těhotná! Moc děkuji a přeji, ať se Vám a Vašim klientům daří!